فروشگاه آهو تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . همچنین این فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیک (اینماد     https://enamad.ir/ ) می باشد که که خرید کالاهای اصل و با قیمت واقعی را تائید و رسیدن آن به دست مشتری را تضمین می کند .
لطفا به موارد ذیل نیز عنایت داشته باشید :
ـــ تمام کالاهای ارائه شده در این فروشگاه از شرکت های معتبر ایرانی (ساخت ایران) تهیه شده اند .
ـــ در هنگام خرید و انتخاب محصول و کالای مورد نیاز جزئیات محصول را مطالعه نمایید و در صورت نیاز با افراد آگاه مشورت نمایید .
ـــ بعد از خرید و دریافت محصول به دستور مصرف آن توجه داشته باشید و در صورت هر گونه ابهام و مشکلی با ما در ارتباط باشید .
ـــ قبل از ثبت نهائی خرید به تعداد اقلام درخواستی خود در فاکتور دقت داشته باشید .
ـــ در هنگام خرید کالاهای آرایشی و بهداشتی دقت ویژه داشته باشید چون کالای بهداشتی فروخته شده تحت هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی شود .
ـــ در مورد کالاهای غیر بهداشتی فقط محصولاتی که پلمپ آن باز نشده باشد پس گرفته می شود البته هزینه بسنه بندی از حساب سفارش دهنده کسر و مابقی به شماره حساب شخص خریدار واریز می گردد .
ـــ امکان لغو سفارش پس از ارسال کالا وجود نخواهد داشت .
ـــ پس از ثبت نهائی خرید فاکتور صادر می گردد در نتیجه وارد کردن اطلاعاتی چون نام ؛ نام خانوادگی ؛ آدرس به همراه شماره پلاک ؛ شماره تلفن ثابت و همراه و آدرس ایمیل مورد نیاز می باشد .
ـــ محصولات فعلا در شهرستان فیروزآباد به صورت رایگان توسط پیک و در بازه زمانی کمتر از 2 ساعت  درب منزل تحویل داده می شود اما دیگر نقاط کشور توسط پست جمهوری اسلامی ایران و با پست پیشتاز ارسال می گردد .  بسته به حجم خرید بخشی از هزینه ارسال را فروشگاه آهو بر عهده می گیرد . برای خرید های بالای 100 هزار تومان تمام هزینه ارسال بر عهده شرکت خواهد بود .
ـــ حفظ و نگهداری کد کاربری و رمز عبور بر عهده کاربر می باشد و برای جلو گیری از سوء استفاده های احتمالی ، کاربر نباید آن را در اختیار شخص دیگری قرار دهد .
ـــ هویت شخصی تمامی کاربران محرمانه می باشد و این اطلاعات در اختیار هیچ شخص یا ارگانی قرر نمی گیرد مگر با با حکم و مجور رسمی مراجع ذی صلاح .
ـــ پس از ثبت نهائی خرید فاکتور صادر می گردد در نتیجه وارد کردن اطلاعاتی چون نام ؛ نام خانوادگی ؛ آدرس به همراه شماره پلاک ؛ شماره تلفن ثابت و همراه و آدرس ایمیل مورد نیاز می باشد .